Nie ma elementu w ktorym bylibyśmy lepsi odBarcy...no może poza ilością popełnionych fauli :/ Ale co się dziwić

Nie ta liga, nie te zarobki, nie ta klasa piłkarzy...
Ja oglądam mecz bez foni bo mnie mega wkurzają opóźniające się obrazki albo przyspieszony komentarz
