Wyświetl pojedynczy post
adam09
Banita
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 13.08.2008, 21:36
Nie ma elementu w ktorym bylibyśmy lepsi odBarcy...no może poza ilością popełnionych fauli :/ Ale co się dziwić Nie ta liga, nie te zarobki, nie ta klasa piłkarzy...

Ja oglądam mecz bez foni bo mnie mega wkurzają opóźniające się obrazki albo przyspieszony komentarz
Odpowiedz cytując