Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
patryk:)
Member
Od: 08.2005
Offline
#
2063
13.08.2008, 21:30
Ale nikt mi nie powie już po tym meczu że musimy wymienić bramkarza jeśli marzymy o czymś w PU. Jak narazie Pawełek na duży plus.
patryk:)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patryk:)
Znajdź inne posty napisane przez patryk:)