Wyświetl pojedynczy post
CziZyZ
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 13.08.2008, 21:25
Mysle zeby nie przezywac zabardzo tego co sie dzieje na boisku , zadne wzmocnienia by nie pomogly , chyba ze za setki milionow wymienic cala jedynastke i tak bysmy dostali(slaba liga)
mamy dobry bardzo sklad jak na polskie warunki i w PUEFA napewno bedzie to inaczej wygladac jak sie nie zalamia , bo z Beitarem pokazali ze mogą
Odpowiedz cytując