|
Mysle zeby nie przezywac zabardzo tego co sie dzieje na boisku , zadne wzmocnienia by nie pomogly , chyba ze za setki milionow wymienic cala jedynastke i tak bysmy dostali(slaba liga)
mamy dobry bardzo sklad jak na polskie warunki i w PUEFA napewno bedzie to inaczej wygladac jak sie nie zalamia , bo z Beitarem pokazali ze mogą
|