matt_1906 napisał(a):

|
ja rozumiem że została godzina do meczu i atmosfera sie wszystkim udziela no ale bez przesady, jasne przygnieciemy najlepszy na świecie klub grajacy piłką na ich stadionie, czy ty wogole wiesz co piszesz, ja tez bardzo bym chcial zeby wywizli dobry rezultat ale bez przesady jezeli nam sie uda tam bramke strzelic to pewnie po mega fuksie jak w Jerozolimie a nie po przygniataniu Barcelony. Tymbardziej ze Camp Nou to jest lotnisko wiec pressingiem nie zagraja prewnie 90minut bo poprostu im sił nie starczy
|
Wiem co pisze

Wierze w umiejętności naszych kopaczy i przed wszystkim w Skorże
