Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 13.08.2008, 20:10
matt_1906 napisał(a):Wyświetl post
ja rozumiem że została godzina do meczu i atmosfera sie wszystkim udziela no ale bez przesady, jasne przygnieciemy najlepszy na świecie klub grajacy piłką na ich stadionie, czy ty wogole wiesz co piszesz, ja tez bardzo bym chcial zeby wywizli dobry rezultat ale bez przesady jezeli nam sie uda tam bramke strzelic to pewnie po mega fuksie jak w Jerozolimie a nie po przygniataniu Barcelony. Tymbardziej ze Camp Nou to jest lotnisko wiec pressingiem nie zagraja prewnie 90minut bo poprostu im sił nie starczy

Wiem co pisze Wierze w umiejętności naszych kopaczy i przed wszystkim w Skorże
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując