Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2027
Stary 13.08.2008, 20:03
Spokojnie nasi wiedzą że mają robotę do wykonania. Jeśli zagrają z taką determinacją jak z Beitarem to będzie super, bo wtedy wysoki pressing daleko od własnego pola karnego nie pozwoli Barcelonie rozwinąć skrzydeł.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując