Sensej napisał(a):

Witam!
Niewiem jak ale prawdopodobnie od guzików w spodniach, porysowała mi się skóra w aucie porysowała są to nie zbyt duże ryski ale widoczne:/ Potrzebuje to jakoś zatuszować, myślałem nad jakaś pastą czy coś. Ma ktoś jakiś pomysł / porady ?
|
ja zawsze w takim przypadku kupuje nowe auto... ;p
a tak na powaznie ... trzeba uwazac z tymi guzikami, kiedys prawie rozdarlem fotel. ;p