BlackPoint napisał(a):

Cóż Tu można jeszcze dodać , warto byłoby zauważyć , że wszyscy skreślają Wisłę na samym początku , oby nasi piłkarze nie czytali tych medialnych bzdur i napinek " ekspertów z Studia " .
A jeszcze tak dodam... pewnie i awans do ligi mistrzów nie zmieniłby nic w naszej polityce transferowej . I Tak wszystkie pieniądze poszłyby do RN , a ta już wiedziałaby co z nimi zrobić ,żeby nie zrobić jakiegoś spektakularnego transferu przez przypadek ^^.
|
wlasnie dobrze niech czytaja ,wzbodzi to u nich sportowa zlosc ,to Barca gra pod presja bo nie wypada przegrac z mistrzem Polski a nasi ,przeciez nikt nie bedzie im wypominal ze przegrali z duma Kataloni