Jak ktoś chętny to z przyjemnością zagrałbym z Wiślakiem w kalambury. Już dawno nie grałem, także wyszedłem z formy

, ale nie dam się tak łatwo hehe.
Ps. Nie zapomnę haseł w kalamburach np: rozwolnienie, gnój itd
Jak ktoś chętny w kalambury zagrać to pw proszę.