Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.08.2008, 18:20
Jak ktoś chętny to z przyjemnością zagrałbym z Wiślakiem w kalambury. Już dawno nie grałem, także wyszedłem z formy , ale nie dam się tak łatwo hehe.

Ps. Nie zapomnę haseł w kalamburach np: rozwolnienie, gnój itd

Jak ktoś chętny w kalambury zagrać to pw proszę.
Odpowiedz cytując