|
No i po ptokach.3:2.Ech szkoda bardzo liczyłem na nasze złotka.Moim zdaniem przegrały na własne życzenie za dużo błędów. Zadecydowała ta akcja na 6:8 dla Japonek.Wtedy Azjatki złapały wiatr w żagle i koniec :/.Szkoda że Uroda zawodniczek nie wpływa na mecz bo z całym szacunkiem dla Japonek ale moja babcia jest ładniejsza.
A co do Igrzysk ja licze że największe szanse na medal mamy w skoku o tyczce.Wiadomo złota nie będzie bo na pewno wygra Isinbajewa która wyprzedza inne tyczkarki o lata świetlne.Licze również na naszych szczypiornistów no i bądz co bądż na siatkarzy chociaż teraz czekają ich cięzkie mecze bo będą grali z wyżej notowanymi rywalami z Brazylią ,Rosją i Serbią
Ps: W jakich konkurencjach Kirigistan zdobył medale i jakie ?
|