Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
uuuatach
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline
#
3
13.08.2008, 17:21
jak coś to ja chętny na partyjkę w tysiąca
TYLKO WISŁA
udzd
uuuatach
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uuuatach
Znajdź inne posty napisane przez uuuatach