Wyświetl pojedynczy post
Mało Słodyczy
Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1988
Stary 13.08.2008, 13:47
Chłopaki nie powinni się stresować.
Denerwujące jest to podniecanie się wielką Barceloną. Łełełe. Jaka to ona jest fantastyczna.
Barcelona to klub, który w swojej lidze nie przegrywa tylko z Realem.
To klub, który daje ciała w meczach ze słabszymi rywalami.
Tak samo Wisła czasem zremisuje z Ruchem Chorzów albo innymi Polkowicami.

Jedyna różnica między Wisłą, a grajkami z Hiszpanii jest taka, że my mamy okazje grać z Barcą raz na rok, a oni grają z nimi 2 razy na rok w każdym sezonie. I ich już nazwisko Pujol nie podnieca. Mnie zresztą też.

Więc weźcie się wszyscy w garść, nie dawajcie tu durnych statystyk tylko czekajmy spokojnie na mecz.
Bo będzie co ma być.

I wg mnie będzie dobrze i te katalońskie gwiazdy zobaczą, że nie trzeba kosztować 504279238794237 mln euro żeby umieć kopnać piłke prosto i przebiegnąć 50 m na sprincie.
Odpowiedz cytując