Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 13.08.2008, 13:20
Hehe wiedziałem że z Cleberem i Brozkiem to był farmazon... WALCZYC WISŁA WALCZYC !!
Mecz o 21:45 ja na szczescie juz wymyslilem sobie zajęcie ide po grac z chłopakami na boisku a potem JAZDA!!
Odpowiedz cytując