Wyświetl pojedynczy post
Foresto
Junior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 13.08.2008, 12:16. Zieńczuk na obronę ? Czemu nie?!
Snow napisał(a):Wyświetl post
Porównując do meczu z Realem, wtedy nie widziałem przewagi Wisły na żadnej pozycji.
Teraz widzę jedną przewagę:
Maciek Skorża

Liczę na porażkę 1 bramką i pomyślne rozstrzygnięcie dwumeczu u nas na Reymonta!
Skład identyczny jak na rewanż z Beitarem jedynie zamiast Piotrka Brożka (pewnie nie do końca sprawnego), Marek Zieńczuk na lewej obronie.
Mi też przyszło do głowy, że na lewej obronie mógłby zagrać Zieńczuk. Potrafi być nieprzyjemny w defensywie i mało tego potrafi zagrać daleką celną piłkę.
Trzymam kciuki za Cantoro i Sobolewskiego, to od nich będzie dużo zależało aby utrudniać Barcelonie grę środkiem. Na skrzydłach może być gorzej. Tutaj często jest dziura. Ważne, żeby ją Baszczyński z Diazem umiejętnie łatali. A w ataku dobrze by było żeby ktoś mocniej wspierał Brożka. Najlepiej Boguski - dynamiczny i stylem nieobliczalny.
Ehhh... zostało 8,5 godziny. Jak ja to wytrzymam ?
Jestem z Warszawy, ale sercem za Wisłą!
Dalej jazda Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując