Snow napisał(a):

Porównując do meczu z Realem, wtedy nie widziałem przewagi Wisły na żadnej pozycji.
Teraz widzę jedną przewagę:
Maciek Skorża 
Liczę na porażkę 1 bramką i pomyślne rozstrzygnięcie dwumeczu u nas na Reymonta!
Skład identyczny jak na rewanż z Beitarem jedynie zamiast Piotrka Brożka (pewnie nie do końca sprawnego), Marek Zieńczuk na lewej obronie.
|
Mi też przyszło do głowy, że na lewej obronie mógłby zagrać Zieńczuk. Potrafi być nieprzyjemny w defensywie i mało tego potrafi zagrać daleką celną piłkę.
Trzymam kciuki za Cantoro i Sobolewskiego, to od nich będzie dużo zależało aby utrudniać Barcelonie grę środkiem. Na skrzydłach może być gorzej. Tutaj często jest dziura. Ważne, żeby ją Baszczyński z Diazem umiejętnie łatali. A w ataku dobrze by było żeby ktoś mocniej wspierał Brożka. Najlepiej Boguski - dynamiczny i stylem nieobliczalny.
Ehhh... zostało 8,5 godziny. Jak ja to wytrzymam

?