Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1492
13.08.2008, 11:58
jutro busy normalnie jeżdżą
dokładnie bus Kraków - kazimierza Wielka i bus Kazimierza Wielka - Busko.
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem