|
Gdzie Schalke , Parma czy Lazio do Barcelony hehe
poza tym, wtedy mielismy mocniejszy skład od dzisiejszego
moje przemyślenia przed meczem są dokładnie takie same jak w art. wyzej z weszlo.com
, no ale zobaczymy..
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 13.08.2008 o godz. 11:55.
|