Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1973
Stary 13.08.2008, 11:52
Gdzie Schalke , Parma czy Lazio do Barcelony hehe

poza tym, wtedy mielismy mocniejszy skład od dzisiejszego


moje przemyślenia przed meczem są dokładnie takie same jak w art. wyzej z weszlo.com

, no ale zobaczymy..
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 13.08.2008 o godz. 11:55.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując