jova napisał(a):

|
Podziwiam optymizm części z Was. Szczególnie tych opowiadających banały o tym, że w piłce wszystko jest możliwe. Powiedzcie mi kiedy w ostatnim dziesięcioleciu zdarzyła się sensacja porównywalna z ewentualnym wyeliminowaniem Barcy przez Wisłę?
|
FBK Kowno - Glasgow Rangers. Tydzień temu.
Wisła - Schalke.
Wisła - Parma.
Polska - Portugalia w el.ME'08.
Wymieniać dalej?