Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1972
Stary 13.08.2008, 11:49
jova napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam optymizm części z Was. Szczególnie tych opowiadających banały o tym, że w piłce wszystko jest możliwe. Powiedzcie mi kiedy w ostatnim dziesięcioleciu zdarzyła się sensacja porównywalna z ewentualnym wyeliminowaniem Barcy przez Wisłę?
FBK Kowno - Glasgow Rangers. Tydzień temu.
Wisła - Schalke.
Wisła - Parma.
Polska - Portugalia w el.ME'08.

Wymieniać dalej?
Odpowiedz cytując