Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Iskander
Member
Od: 08.2007
Offline
#
431
13.08.2008, 11:46
To bym się zainteresował S. Gancarczykiem. Myślę że strasznie drogi nie jest a byłby duzym wzmocnieniem na obronę.
Iskander
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Iskander
Znajdź inne posty napisane przez Iskander