Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1967
Stary 13.08.2008, 11:16
W takich meczach zazwyczaj jest tak.,że mamy dwie,trzy sytuacje wręcz wymarzone. Spowodowane one sa albo indolencją obrońców albo naszymi dobrymi zagraniami, tylko problem;em zaczyna się kiedy trzeba zwyczajnie posłać piłkę do siatki, jak na treningu. Wtedy zazwyczaj nasi piłkarze zaczynają kombinować, robić rzeczy niewyobrażalne, tak jakby nie chcieli trafić,i tutaj tkwi nasz problem. Wierze,że mecz rozegramy dobry, ale w kluczowych momentach będziemy zawodzić, bo psychika naszych piłkarzy nie będzie w stanie przyjąć,że można strzelić gola, a nawet dwa lub więcej Barcelonie jak mecz będzie na styku.

Jak będziemy przegrywać 4-0 to spokojnie dwie bramki strzelimy, bo będzie po meczu, ale już obawiam się,że w sytuacji sam na sam przy stanie 1-1 np Brożek zwyczajnie nie strzeli, spali się. Po meczu będzie mówił, że myślał i chciał inaczej uderzyć. tutaj trzeba instynkt włączyć i walić ile dala fabryka. Nie myśleć, automatyzm musi zadziałać. Nie pisze tego ot tak sobie,tylko jest to sytuacja, którą obserwuje od wielu sezonów. Gramy dobrze i stwarzamy sobie sytuacje, ale trafić nia ma jak. Póżniej nastepuje efekt domina, idzie kontra dostajemy bramkę i wszyscy przygaszeni czekają na gwizdek końcowy. Bo jak może być inaczej skoro widzisz,ze goścn a 200 % sytuacje i nie trafia. To już odechciewania się wszystkiego, bo wiesz,że nawet jak przechywicsz pilke to i tak jest to na marne. Wszytko leży w gestii skuteczności.

Spokojnie podchodzę do tego meczu, bo wiem,że jak chłopcy nie popuszczą w pieluchy przed wyjściem na murawę, to wszytko jest możliwe. A Ci co mówią,że dostaniemy nie wiadomo ile, to neich nie mówią,ze mecz będa oglądać,przecież dobranocka kończy się długo przed meczem.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 13.08.2008 o godz. 11:20.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując