Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
pawelos84
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
1966
13.08.2008, 11:10
Jak nie stracimy 3 bramek w pierwszym kwadransie to będzie góra 3:0 dla Barcy, jak nie stracimy żadnej bramki w pierwszym kwadransie to będzie szansa na remis.
Trzeba wierzyć.
pawelos84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawelos84
Znajdź inne posty napisane przez pawelos84