Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 13.08.2008, 11:04
wislakkowalski napisał(a):Wyświetl post
Witam, pilna sprawa wiecie czy bedzie transmisja meczu na justin tv czy innym livestreamingu do ktorego nie potrzeba programow i otwierany jest w przegladarce? wielkie dzieki za odpowiedz, pozdrawiam pomocnych Wislakow.

Przeciez w innym temacie pisalec ze nie bedziesz kibicowal Wisle, bo i tak przegramy i nie chcesz miec kaca.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 13.08.2008 o godz. 11:13.
,
Odpowiedz cytując