wislakkowalski napisał(a):

|
Witam, pilna sprawa wiecie czy bedzie transmisja meczu na justin tv czy innym livestreamingu do ktorego nie potrzeba programow i otwierany jest w przegladarce? wielkie dzieki za odpowiedz, pozdrawiam pomocnych Wislakow.
|
Przeciez w innym temacie pisalec ze nie bedziesz kibicowal Wisle, bo i tak przegramy i nie chcesz miec kaca.