Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 13.08.2008, 10:30
wislakkowalski napisał(a):Wyświetl post
... ja jestem za wisla, ale nie przezywam tego tak jak wy bo nie ma potrzeby by potem miec kaca caly tydzien.
Twoje podejście pokazuje że kibicujesz Wiśle tylko przy okazji ligi jak gramy z Polonią Bytom lub ŁKS Łódz. Ja wierzę w to że Wiślacy zagrają dobry mecz, napędzą strachu katalończykom i może wywiozą dobry wynik. Chociaż prawdopodobnie przegramy to ja i tak mimo wszystko już teraz nie mogę doczekac się pierwszego gwizdka i będę kibicował Wiśle. A kaca i tak będę miał tylko zastanawiam się z jakiego powodu: Naszego sukcesu czy Naszej porażki ?
Odpowiedz cytując