wislakkowalski napisał(a):

|
... ja jestem za wisla, ale nie przezywam tego tak jak wy bo nie ma potrzeby by potem miec kaca caly tydzien.
|
Twoje podejście pokazuje że kibicujesz Wiśle tylko przy okazji ligi jak gramy z Polonią Bytom lub ŁKS Łódz. Ja wierzę w to że Wiślacy zagrają dobry mecz, napędzą strachu katalończykom i może wywiozą dobry wynik. Chociaż prawdopodobnie przegramy to ja i tak mimo wszystko już teraz nie mogę doczekac się pierwszego gwizdka i będę kibicował Wiśle. A kaca i tak będę miał tylko zastanawiam się z jakiego powodu: Naszego sukcesu czy Naszej porażki ?