Wyświetl pojedynczy post
Amfre
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 13.08.2008, 09:25
Chodzilo mi o to ze Barca po tym dwumeczu bedzie musiala sie potykac w pucharze UEFA, gdzie zyczę i m powodzenia :]
Odpowiedz cytując