Ja jestem ciekaw czy będą grali w całych białych strojach, czy w białej koszulce i czerwonych spodenkach. Swoją drogą mi również śniło się że było 0:2 dla Nas

A jak wiadomo sny lubią się sprawdzać. Trzeba wierzyć w końcu jesteśmy kibicami naszej Wisełki
