Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1951
Stary 13.08.2008, 09:20
Ja jestem ciekaw czy będą grali w całych białych strojach, czy w białej koszulce i czerwonych spodenkach. Swoją drogą mi również śniło się że było 0:2 dla Nas A jak wiadomo sny lubią się sprawdzać. Trzeba wierzyć w końcu jesteśmy kibicami naszej Wisełki
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując