Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1949
Stary 13.08.2008, 09:04
Ja mam tylko jedna prosbe do naszych pilkarzy,aby nie przegrali tego meczu w szatni ,by grali bez kompleksow ,walczycli i zostawili serce na boisku ,o nic wiecej nei prosze..
Odpowiedz cytując