Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1948
Stary 13.08.2008, 08:21
Właśnie, się obudziłem i miałem sen...jak Paweł Brożek w 16 minucie strzela gola na 0:1 i potem wszystko znikło...

Cytat:
Dawno sie nie odzywalem na forum n/t szans wiselki w pucharach. Niestety musze poonowic swoje refleksje, tj ze Liga Mistrzow jest w tym sezonie NIEOSIAGALNA, PRZYJMIJCIE TO DO WIADOMOSCI - to tak jakbyscie uznali ze slonce jutro nie wzejdzie. Za Barca stoja pieniadze (a pieniadze w dzisiejszej pilce to prawie 100%), umiejetnosci pilkarskie, forma psychiczna i sedziowie. Pamietacie co zrobil sedzia w atenach nie uznajac gola penksy? Albo howard webb? niestety ale jesli nie strzelimy pieciu bramek to nawet sedzia nas wyeliminuje.

Tyle. Ja podczas jutrzejszego meczu wogole nei bede kibicowal, licze tylko ze Barca sie nad nami zlituje i nie bedzie pogromu. Chociaz mozna sie przygotowac na jakies 5 czy 6-0, bo nowy trener, odbudowana druzyna gra pierwszy wazny mecz w tym sezonie. Szkoda tylko, bo chlopaki sie zalamia i w lidze zacznac grac slabiej. Coz, zycze milego ogladania, pewnie parenascie ladnych akcji zobaczymy; szkoda tylko ze nie wisly;/.
Można, być pesymistą, można być optymistą, ale można być też kibicem, który zawsze dopinguje swoją drużyne. Widać, że nawet nie wiesz co oznacza słowo 'kibic'. Jak chcesz obejrzeć ładne akcje to zajrzyj na youtube...
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując