Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 13.08.2008, 08:13
wislakkowalski napisał(a):Wyświetl post
Dawno sie nie odzywalem na forum n/t szans wiselki w pucharach. Niestety musze poonowic swoje refleksje, tj ze Liga Mistrzow jest w tym sezonie NIEOSIAGALNA, PRZYJMIJCIE TO DO WIADOMOSCI - to tak jakbyscie uznali ze slonce jutro nie wzejdzie. Za Barca stoja pieniadze (a pieniadze w dzisiejszej pilce to prawie 100%), umiejetnosci pilkarskie, forma psychiczna i sedziowie. Pamietacie co zrobil sedzia w atenach nie uznajac gola penksy? Albo howard webb? niestety ale jesli nie strzelimy pieciu bramek to nawet sedzia nas wyeliminuje.

Tyle. Ja podczas jutrzejszego meczu wogole nei bede kibicowal, licze tylko ze Barca sie nad nami zlituje i nie bedzie pogromu. Chociaz mozna sie przygotowac na jakies 5 czy 6-0, bo nowy trener, odbudowana druzyna gra pierwszy wazny mecz w tym sezonie. Szkoda tylko, bo chlopaki sie zalamia i w lidze zacznac grac slabiej. Coz, zycze milego ogladania, pewnie parenascie ladnych akcji zobaczymy; szkoda tylko ze nie wisly;/.

Skad Ty sie czlowieku urwales?
To po co ty kibicujesz Wisle? tylko wtedy ja w lidze wygrywa 5-0 z ogonami ligi?, no to widac prawdziwego kibica sukcesu.
Wlasnie teraz nasi pilkarze nas potrzebuja, ciekawe jak ty bys sie czol na ich miejscu jak by cie wlasny kibic skreslil jeszcze przed meczem?, na pewno mialbys motywacje do walki

Jak masz pisac takie glupoty to juz lepiej nie pisz nic. Czlowiek wstaje rano usmiechniety meczu nie moze sie doczekac. W glowie same mysli jak nasi chlopaki dzisaj zagraja a tu sie trafia taka meda i szlak trafil mily poranek, no umiesz czlowieka zalamac swoja glupota
,
Odpowiedz cytując