Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1946
Stary 13.08.2008, 07:51
Od 5 Roku życia kibicuje Wisełce, kiedy tata mi kupił Pierwsza chodziłem w niej wszędzie... i wierze ze chłopaki dadzą z siebie wszystko.. Pamiętacie co Buło z Shalke? co z Parmą? co z Lazio? co teraz Benitarem?
80% ludności wtedy nie wierzyła w Potęgę Wisełki przed wyście na murawę już naszych skreślali.. a wszyscy wiem jak to się skończyło... może pora aby świata usłyszał o naszym Klubie ale z Tej lepszej strony?

Powiedzie nie chcielibyscie? Wy prawdziwi fani? juz nikt na swiecie by nas nie lekkcewazył, tak jak w tym czasie robi to Barcelona to moze byc nasz atut oraz to ze....

Wisełka włozy w to całe serce a Barcelona z caly portfel...
Odpowiedz cytując