Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1943
Stary 13.08.2008, 07:15
Oglądałem bramki z sparingu Barcy i Red Bull... i nasza obrona będzie miała nie lada wyzwanie. Rywalizować z Eto przyjdzie Cleberowi i Diazowi. Jak zagrają na takim luzie z nami to ciężko będzie, ale wieże że Wisła pokaże dobrą piłkę.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując