Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#440
Stary 13.08.2008, 06:50
W temacie polityki płacowej, działań RN, rekomendacji 17 zawodników przez Bednarza - warto zwrócić uwagę na tekst "z drugiej stroy barykady", czyi z punktu widzenia menadżerów reprezentujących piłkarzy:

http://www.weszlo.com/blog/9

Cytat:
A przecież nie ma co obrażać się na rynek, nikt nie chce podpisywać nielogicznych, długich umów i mało zarabiać
To ostatnie zdanie Kołakowskiego wiele mówi.
Odpowiedz cytując