Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1479
Stary 13.08.2008, 05:18
Mam prośbę do kogoś kto mieszka w Stanach (najlepiej stan Alabama).
Chciałbym sprowadzić sobie przez kumpla iPhone'a 3G 8GB, ale czytałem, ze trudno go kupić bez podpisywania umowy.
Jeśli ktoś wie coś na temat ceny, pomijając koszty przesyłki i cło, to proszę priv albo tutaj.
Odpowiedz cytując