Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1934
Stary 13.08.2008, 00:09
Realnie: 3-0, 2-0
Optymistycznie 0:0

Nie napalajmy się, bo się srogo przeliczymy, ale wierzę i będę kibicował naszym, ale Barca to potęga.
Odpowiedz cytując