WiselkaMLP napisał(a):

wie ktos moze dlaczego wlaczam kompa normalnie chodzi natomiast monitor pozostaje w stanie przyciemnienia i dopero po ok. 20 minutach wyskakuje obraz jak windows sie laduje czyscilem wtyczki kable od montora nic nie pomaga
z gory dzieki
|
Weź popatrz w panelu sterowania na opcjach zasilania moze tam masz cos poprzestawiane