Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 12.08.2008, 23:41
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
wie ktos moze dlaczego wlaczam kompa normalnie chodzi natomiast monitor pozostaje w stanie przyciemnienia i dopero po ok. 20 minutach wyskakuje obraz jak windows sie laduje czyscilem wtyczki kable od montora nic nie pomaga

z gory dzieki
Weź popatrz w panelu sterowania na opcjach zasilania moze tam masz cos poprzestawiane
Odpowiedz cytując