CziZyZ napisał(a):

|
z realem jak gralismy mielismy bardzo mocna ekipe(Uche,Gorawski,Zurawski,Franek)
|
No i co z tego? Z Dinamo Tbilisi też mieliśmy "mocną ekipę" (Uche,Gorawski,Zurawski,Franek) i odpadliśmy, a teraz z Beitarem - bez 2 kluczowych zawodników (Zieniu i Głowa), w polu 2 piłkarzy na eksperymentalnych pozycjach (Diaz, Boguski), na ławce Młoda Ekstraklasa i ograliśmy ich 5:0. Obecny zespół jest w bardzo dobrej formie i uważam, że stać nas na to, żeby z Barcą nie przegrać handicapem. Stawiam 2:1 dla dumy Katalonii.