Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 12.08.2008, 23:27
najlepszym dyrektorem sportowym był Nawałka to przecież Pan Adam znalazł dla Wisły braci Brożków,Strąka,Kuzere,Kokoszke . Więszkość z nich świetnie sparwdzała sie w dorosłej piłce a kupowano ich jako juniorów płacąc niewielkie w sumie pieniądze a o to przecież chodzi w obecnej skomplikowanej sytuacji finansowej Klubu gdzie problemem jest znalezienie 800 tyś Euro na Neia
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.08.2008 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując