Wyświetl pojedynczy post
CziZyZ
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1932
Stary 12.08.2008, 23:26
ja mam zamiar postawic gruba kase jutro na barce , to ze wygra to jest oczywiste, z realem jak gralismy mielismy bardzo mocna ekipe(Uche,Gorawski,Zurawski,Franek) a nic nie grali wtedy z nimi , wiec wynik jutro jest oczywisty , nie uda sie zremisowac jak np Valerenga z nami , ich gracze za dobrze drybluja , pamietacie jak Ronaldo sie bawil w naszym polu karnym jak gralismy z realem.
Stawiam 4-0 przy odrobinie szczescia.Niektorzy z was nie kumaja ze dzieli nas przepasc - mecze takie jak z Sevillą czy Liverpoolem nic nie znacza bo to tylko sparingi druzyny nie graja na maxa.
Legia kiedys w sparingach wiozła druzyny z Francji a w pucharach byle Vetra ich leje.
Odpowiedz cytując