Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 12.08.2008, 23:12
Beitar 2-1Wisła, Wisła 5-0 Beiter (6:2)

Nie mogę się doczekać już tego spotkania, zapewne po meczu będę chodził wkur....y i narzekał. Liczę na dobrą grę naszego zespołu i wierzę w sprawienie wielkiej niespodzianki, ale jest to praktycznie niemożliwe. Boje się tylko jak nasi dostaną ostre baty, to będzie załamka i odbije się to na sezon ligowy i na dalszę przygodę w Pucharze Uefa.
Odpowiedz cytując