|
Beitar 2-1Wisła, Wisła 5-0 Beiter (6:2)
Nie mogę się doczekać już tego spotkania, zapewne po meczu będę chodził wkur....y i narzekał. Liczę na dobrą grę naszego zespołu i wierzę w sprawienie wielkiej niespodzianki, ale jest to praktycznie niemożliwe. Boje się tylko jak nasi dostaną ostre baty, to będzie załamka i odbije się to na sezon ligowy i na dalszę przygodę w Pucharze Uefa.
|