Wyświetl pojedynczy post
Barbarossa
Senior Member
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1929
Stary 12.08.2008, 22:46
Śnił mi się bramkowy remis z bramką Diaza z wolnego Jak wyeliminujemy Barce to biore urlop dziekański i ide na kolanach do Rzymu.

P.S. Do dzisiaj złośliwi wypominają Legii porażkę 1:6 z Valencią, choć miało to miejsce 7 lat temu. Ciekawe jak długo na ustach izraelskich kibiców (po za fanami Beitaru rzecz jasna) będzie Wisła, która ograła ich w takim samym stosunku bramkowym
Odpowiedz cytując