Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1928
Stary 12.08.2008, 22:24
Z uśmiechem przeglądam ten temat
Realizmu trochę.
Gramy osłabionym składem z jedną z najlepszych drużyn świata, w dodatku na jej terenie. Tak tylko przypominam...
Odpowiedz cytując