Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1476
12.08.2008, 22:17
Mam pewien problem Łacze sie z neostrada i wyskakuja mi nastepujace błedy 621 680 734 wie ktos moze co sie dzieje
Prosze o pomoc z gory dzięki...
walkeroo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do walkeroo
Znajdź inne posty napisane przez walkeroo