medyk. Kaczyńskie powiedzial to co wszytscy wiemy od dawien dawna, tyko wmawia się nam,że na wschodzie jest milo i demokratycznie. A nie jest, niech świat zrozumie,że jesteśmy w nie najlepszym polożeniu. Nic takiego nie powiedział tylko prawdę. Kazda dyskusja przedtawicieli Rosji dotycząca słow Kaczyńskiego jest kpiną i próbą podważenia historii. No ale oni to umieją jak nikt inny.
Tak swoją droga ciekawe czemu urwal się sygnał podczas przemówienia Kaczyńskiego

, oni się boją mimo wszytko. Udają,że nas lekceważa ale się boją,a jak prezydentem USA zostanie McCain, to wesoło już nie bedzie im wcale. Na dłuższą metę Rosjanie tak oceniam, sami sobie strzelili gola. Ich popiera tylko opłacan czy tez wychodowana czerowna agentura. Nikt inny.