Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1639
Stary 12.08.2008, 22:14
medyk. Kaczyńskie powiedzial to co wszytscy wiemy od dawien dawna, tyko wmawia się nam,że na wschodzie jest milo i demokratycznie. A nie jest, niech świat zrozumie,że jesteśmy w nie najlepszym polożeniu. Nic takiego nie powiedział tylko prawdę. Kazda dyskusja przedtawicieli Rosji dotycząca słow Kaczyńskiego jest kpiną i próbą podważenia historii. No ale oni to umieją jak nikt inny.

Tak swoją droga ciekawe czemu urwal się sygnał podczas przemówienia Kaczyńskiego, oni się boją mimo wszytko. Udają,że nas lekceważa ale się boją,a jak prezydentem USA zostanie McCain, to wesoło już nie bedzie im wcale. Na dłuższą metę Rosjanie tak oceniam, sami sobie strzelili gola. Ich popiera tylko opłacan czy tez wychodowana czerowna agentura. Nikt inny.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.