Wyświetl pojedynczy post
Rozmywaczus Pospolitus
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 12.08.2008, 21:59
Pryed wyjsciem na boisko syanse s DOKLADNIE 50 na 50. To sa tacy ludyie jak nasi - tak samo biegaja,, tak samo sie poca, tak samo smierdza, graja nawet takimi samymi pilkami co my! Oni nie sa polbogami unoszacymi sie nad murawa. Mamy naprawde DUZE szanse na dobry wynik, a nawet 1:0 dla nas. Nie nasi pilkarze przede wszystkim zagraja bez presji i nie sraja po majtach, ze to barcelona... Niech wyorraza sobie, ze graja o puchar banana z piastem...

PS. sory za bledy i brak polskich znakow ale jestem na obcej ziemi to i obca klawiatura
Ostatnio edytowane przez Rozmywaczus Pospolitus : 12.08.2008 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując