Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1923
Stary 12.08.2008, 21:57
ja mam tylko nadzieje ze jak przegraja z Barcą to nie odpuszczą PUEFA , wszystkie najbardziej żenujące wpadki w PUEFA (tbilisi,valaranga,vitoria) mialy miejsce po odpadnieciu z LM


oczywiscie gdzies tam po cichutku marze o cudzie
Odpowiedz cytując