Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika
Offline
#
1923
12.08.2008, 21:57
ja mam tylko nadzieje ze jak przegraja z Barcą to nie odpuszczą PUEFA , wszystkie najbardziej żenujące wpadki w PUEFA (tbilisi,valaranga,vitoria) mialy miejsce po odpadnieciu z LM
oczywiscie gdzies tam po cichutku marze o cudzie
kaelowiec
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kaelowiec