medyk napisał(a):

Sorry ale się nie zgodze z tymi 10% Kanady jest to taki kraj który ma 2 łodzie podwode z tego jedna stoi w centrum handlowym a druga chyba służy do zwiedzania 
Widziałem fragment wypowiedzi Kaczyńskiego w Tbilisi po co on używa takich ostrych słów? Zamiast poleciec ogólnikami ze jestesmy z wami popieramy was itd. to on leci hasłami o prawdziwej twarzy Rosji, ze jest agresywna, niedobra i w ogóle.. wszystko to sprawia ze wchodzimi Roji coraz bardziej za pazury a napewno nam to nie pomoze..
|
nie no - może faktycznie nie 10 - ale czołówka, bo jest to kraj bardzo mocno zaangażowany w działalnosć NATO - kraj posiadający najnowsze technologie wszelkiej broni w tym termojądrowych i kraj mający bardzo mobilne wojska. I to kraj posiadający niesamowitą kasę.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43