|
Cos mi pierdyklo i nie moge pisac Polskimi literami.. tzn gdy chce np. o z kreska to jest taki sygnal gdzies tam pod obudowa komputera
i na pulpicie wszystkie pliki caly czas sa tak jakby zaznaczone ( tak jakbym je objal myszka..nie wiem jak to wytlumaczyc hehe) i to chyba ma jakis zwiazek
cos musialem kliknac bedac na pulpicie albo cos takiego.. tak mi sie cos przypomina
da to rady jakos naprawic?
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 12.08.2008 o godz. 22:02.
|