Sorry ale się nie zgodze z tymi 10% Kanady jest to taki kraj który ma 2 łodzie podwode z tego jedna stoi w centrum handlowym a druga chyba służy do zwiedzania
Widziałem fragment wypowiedzi Kaczyńskiego w Tbilisi po co on używa takich ostrych słów? Zamiast poleciec ogólnikami ze jestesmy z wami popieramy was itd. to on leci hasłami o prawdziwej twarzy Rosji, ze jest agresywna, niedobra i w ogóle.. wszystko to sprawia ze wchodzimi Roji coraz bardziej za pazury a napewno nam to nie pomoze..