|
we wszystkich wypowiedziach i postawie trenera i pilkarzy uderza mnie to niesamowicie wywazona ocena szans i bardzo racjonalne podejscie do meczu polaczone jednoczesnie z pewnoscia siebie i mocnym postanowieniem jednak walki o LM.
Nie ma przynajmniej slow w ktore i tak nikt nie wierzy nigdy: "to tez sa ludzie."
|