Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1915
Stary 12.08.2008, 21:00
we wszystkich wypowiedziach i postawie trenera i pilkarzy uderza mnie to niesamowicie wywazona ocena szans i bardzo racjonalne podejscie do meczu polaczone jednoczesnie z pewnoscia siebie i mocnym postanowieniem jednak walki o LM.

Nie ma przynajmniej slow w ktore i tak nikt nie wierzy nigdy: "to tez sa ludzie."
Odpowiedz cytując