Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
S88
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: Widok
Offline
#
1473
12.08.2008, 20:40
Kiedy zaczynaja sie mecze pucharu Polski i pucharu ekstraklasy, w ktorych udzial bedzie brala Wisła?
S88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do S88
Znajdź inne posty napisane przez S88