Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 12.08.2008, 20:39
Zgadzam się w Barcelonie brakuję już chyba tylko "boskiego" C.Ronaldo i totalny Dream Team nie mamy nawet po co wychodzic na murawę.Zresztą co ja mówię proponuję mecze Ligi Mistrzów rozgrywac od 1/4 finału w których graliby Barcelona Manchester Arsenal Real Chelsea Milan Bayern i Juventus.Reszta po co ma grac skoro i tak odpadną? - przecież Barca ma Henrego Arsenal Adebayora Manchester C.Ronaldo Real Robinho Chelsea Lampard Milan Kake Bayern Podolskiego a Juventus Ibrahimovicia.
Odpowiedz cytując