|
Joe Cole napisał że jeżeli Wisła rozegra mecz życia to skończy się "jedynie 0:3"
Czy to jest trzeźwe patrzenie w rzeczywistosc?
Jak dla mnie nie to jest jawna prowokacja.
Nie mówię że Wisła jest faworytem czy że tym bardziej przejdzie Barcelonę ale też nie przesadzajmy w drugą stronę zwłaszcza na tym forum.
|