Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1909
Stary 12.08.2008, 20:06
.Jakie są szanse Wisełki to można dokładnie w notowaniach u buków sprawdzić.
Ale oni też się czasami pomylą, gdybym tak nie było rozgrywanie meczy byłoby bezcelowe.
Więc się je gra i bywa czasami różnie.

Na pewno będzie ciekawie, a może się okazać, że szanse będą się do końca rewanżu wahać.
Równie dobrze mogą nam marzenia już jutro z głowy wybić.
Ale po co zaraz najgorsze zakładać?
Ostatnio edytowane przez harthausen : 12.08.2008 o godz. 20:09.


Odpowiedz cytując